В Карпати на 3 дні - 3 Days

замок2

Неймовірні Карпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас в турі “В Карпати на 3 дні”

Опис місць

Санаторій “Карпати”. Один з найпопулярніших у Закарпатті. Загальна площа, яка оточує санаторій Карпати 40 гектарів. Недалеко протікає річка Латориця. Санаторій Карпати відмінне місце для відпочинку і лікування, для цього служить унікальний клімат, чисте повітря, а також мінеральна вода «Поляна Купель». Особливістю здравниці є чудовий парк дендрарій, він має безліч рідкісних рослин. Ще одна гордість санаторію Карпати це – старовинний замок графа Шенборна розташований на території.

Itinerary

Day 1
День 1

виїзд зі Львова (08:00) – санаторій “Карпати” (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні або прогулянка по місту) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30).

Day 2
День 2

сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – повернення в садиби о 20:30.

Day 3
День 3

сніданок і виїзд (08:00) – Іза (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:30).

Додаткові витрати

У вартість входить

  • - проїзд автобусом туристичного класу,
  • - проживання,
  • - супровід гіда-екскурсовода,
  • - екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
  • - страхування на час подорожі.

У вартість не входить

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина.

You can send your enquiry via the form below.

В Карпати на 3 дні