Похід на гору Парашка - 1 Day

похід на Парашку

В поході на гору Парашку запрошуємо підкорити найвищу вершину Сколівських Бескидів та помилуватись неймовірними панорамами Карпат. Запрошуємо в одноденний тур в гори.

Опис місць

Гора Парашка. Найвища вершина вершина Сколівських Бескидів.

Висота 1268,5 м над рівнем моря. Розташована на відстані 8 км на північний захід від м. Сколе Львівської області. На схилі гори встановлений пам’ятний камінь, на вершині — хрест.

Туристи полюбили вершину не тільки через її, умовно кажучи, «доступність» та простоту добирання з будь-якого міста (у цьому плані Сколе дуже сильно виграє у інших населених пунктів Карпат), але й через те, що з її вершини у ясну, безхмарну погоду відкриваються пречудові навколишні краєвиди. Дійсно, при чистому небі та погожій днині усі найближчі хребти та їх вершини будуть як на долоні.

Окрім цього, у гарну погоду з Парашки можна побачити не тільки сусіднє село Корчин, але й Стрий, Миколаїв і навіть Львів, яке, між іншим кажучи, знаходиться на відставні 90 км.

План туру

Day 1
День 1

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Сколе (підготовка до сходження, сходження на г. Парашка, перекус на вершині, вечеря) – Львів (повернення о 22:30).

У вартість входить

  • проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, супровід гірського провідника, страхування на час подорожі.

You can send your enquiry via the form below.

Похід на гору Парашка