Цвітіння сакури — чарівне видовище

цвітіння сакури в Ужгороді

Цвітіння сакури в Ужгороді триває приблизно два тижні і припадає на середину весни, а саме кінець квітня початок травня в залежності від погоди на цей період.

Щоб побачити цвітіння сакури не обов’язково їхати до Японії! Це чудо природи можна зустріти і в нас, на Україні.

Хоча б раз в житті побачивши перлину закарпатського краю, згадка манитиме повернутись знову щоб насолодитись дивовижним видовищем фантастичної Алеї Сакур.

Привезено  вперше декоративну японську вишню(сакуру) сюди було з Відня ще у 1923 році. А зараз кількість дерев налічує близько 2 тисяч і алея вважається найбільш довгим райським садом в Європі. Саме на  набережній річки Уж висадили найбільше сакур, хоча можна зустріти їх на багатьох вулицях славного Ужгорода.

В Ужгород зазвичай прямують на квіт сакури, але практично одночасно зацвітають також і магнолії : рожеві, білі й фіолетові, а також розпускаються квіти японської айви. Ця краса  закликає до мандрів Україною.

Цвітіння сакури в Ужгороді 2021

Фестиваль Сакури в Ужгороді

Місто, славне цвітінням сакур, приваблює безліч туристів музично-творчим фестивалем “Сакура Фест”, який традиційно проводиться в міжнародному форматі. Символом міста на ньому стає Граф Сакура, який має бути присутнім на всіх подіях, розповідати таємничі легенди і на Театральній площі, що є головною у місті із дітьми малювати велику квітку сакури.

В рамках фестивалю проводиться безліч заходів: висадка нових саджанців сакури, різноманітні ярмарки, концерти, змагання, конкурси, виставки, флеш-моби та дегустації місцевих смаколиків.

Як дістатися: найкраще добиратися із залізничного вокзалу поїздами, які йдуть на Ужгород: Львів-Ужгород, Львів- Солотвино, або ж поїздами – Київ- Ужгород, Харків-Ужгород, Одеса -Ужгород.

Запрошуємо насолодитись цвітінням сакурв в Ужгороді в наших популярних турах в Закарпаття!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *